Rok 2017

Veškeré novinky naleznete u psů na jejich osobních stránkách.

Kchbo bodování

Naše umístění v KCHBO bodování roku:
Lillie – 4. místo ze 101 dospělých fen
Buřt – 3. místo z 54 psů v kategorii mladých
Zoey – 6. místo z 69 fen v kategorii mladých
tt

Zoey opět úspěšně

Sestra Buřtíka byla v Praze také velice úspěšná. Zoey oba dny vyhrála junior třídu z pěti juniorů. V sobotu jí paní Pisarčíková vybrala jako nejlepšího juniora plemene. V závěrečných soutěžích si se Sárou vyběhala JBIG3. Zoz rozjela titul Český Junior Šampion.
sara2

Konec juniorské kariéry

Náš JBIS BIG MultiJCH Arséne Wenger Diamond Rush se zúčastnil pražského Duo Cacib. V neděli Buřťák svojí třídu vyhrál, získal BOJ z devíti juniorů a v závěrečných soutěžích přidal JBIG2. Tímto fantastickým úspěchem ukončil junior kariéru a stal se Českým Junior Šampionem
img_2324

Víkendové výstavy + bonitace

Po dlouhém přemýšlění jsme Buřtíka a Zoey přihlásili na KCHMPP klubovou výstavu + bonitaci. Buřtík svojí třídu opět vyhrál, přidal tak dalšího Cajce na Českého Junior Šampiona a získal titul Klubový Vítěz Mladých. Zoey se ve své třída umístila na druhém místě ze šesti fen.

Bonitaci jsme absolvovali bez problémů, ale Buřtík určitě nebude chovný dříve než v půlce roku 2017.
img_0275

Maďarský Junior Šampion

Náš JBIS BIG JCH Arséne Wenger Diamond Rush je novým Junior Šampionem Maďarska! Po velice úspěšném výletu do Kecskemétu, kde Buřtík vyhrál 2x BOB a Junior Big jsme se tentokrát vydali do Komáromu, kde Buřt vyhrál nejlepšího juniora plemene a tímto dokončil další junior šampionát.
9

Dva noví Junior Šampioni

All About That Bass Diamond Rush ‘Zoey’ byla přihlášená na třídenní chorvatský maraton ve Vukovaru a Osijeku. Zoey každý den vyhrála svou třídu juniorů, 2x nejlepšího juniora plemene, 2x BOB a 2x RBIG. Po velice úspěšném víkendu se stala Junior Šampionkou Chorvatska.

A Saga Continues Diamond Rush ‘Zorka’ byla přihlášená na speciální výstavu slovenského Kchmpp klubu, která se konala v neděli. Zorka porazila své konkurentky a získala poslední potřebný CAJC na Junior Šampiona Slovenska. V závěrečných soutěžích vyhrála Junior Bise celé výstavy.

Buřt opět úspěšně

Rozhodli jsme se konečně ukázat Buřtíka v ČR a přihlásili jsme ho na klubovou výstavu od KCHMPP.
V kruhu si s Kájou vyběhal V1, CAJC, BOJ a v záverečkách přidali JUNIOR BIS ze všech plemen. Splnil se nám další velký sen.
bubun

Polský Junior Šampion

Buřtík dokončil Junior Šampiona ve velkém stylu! V polském Bytomu vyhrál Cajc, Junior BOB, BOB, JBIG a BIG.
Buřtíka sestra Zoey vyhrála třídu mladých, porazila své dvě konkurentky a získala další Cajc do sbírky. Máme velikou radost.
14045004_1174594322612644_601344268_o

Lili

Lilinka vyhrála Cac, Cacib, Cac-Cmku a BOS ze třídy šampionů na mezinárodní výstavě v Boleslavi!
IMG_1971